• Strona główna
  • Kontakt
  • Aktualności
BIP
mask

Kontakt

Kontakt

Narwiański Park Narodowy
Kurowo 10
18 – 204 Kobylin Borzymy
tel. +48 85 7181417,
e-mail: 
npn@npn.pl

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka
Kurowo 12
18-204 Kobylin Borzymy
tel. +48 663 103 109

DYREKCJA

Dyrektor - mgr inż. Ryszard Modzelewski, e-mail: ryszard.modzelewski@npn.pl
Z-ca dyrektora - mgr Jerzy Kostrzewski, e-mail: jerzy.kostrzewski@npn.pl,

Samodzielne stanowisko ds. kadr i obsługi sekretariatu - mgr Izabela Janucik,
e-mail:  
npn@npn.pl

 ZESPÓŁ DS. OCHRONY PRZYRODY

Główny specjalista ds. ochrony przyrody - mgr inż. Iwona Laskowska, e-mail:  iwona.laskowska@npn.pl
St. specjalista ds. ochrony przyrody - mgr inż. Agnieszka Pruszyńska, e-mail:  agnieszka.pruszynska@npn.pl

ZESPÓŁ DS. NAUKI I EDUKACJI

Główny specjalista ds. edukacji i nauki - dr Mykola Prushynskyy, e-mail:  mikolaj.pruszynski@npn.pl,
St. specjalista ds. edukacji i nauki - mgr Marek Sielicki e-mail:  
marek.sielicki@npn.pl
St. specjalista ds. edukacji i nauki - mgr inż. João Matos da Costa, e-mail: 
joao.mcosta@npn.pl

ZESPÓŁ DS. UDOSTĘPNIANIA PARKU

Główny specjalista ds. udostępniania Parku - mgr inż. Marzenna Bielonko,          e-mail: marzenna.bielonko@npn.pl
(piątek, dyżur Ośrodek Informacyjny w Łapach) tel. +48  85 7156303
St. specjalista ds. udostępniania Parku - mgr Monika Olszewska, e-mail: 
monika.olszewska@npn.pl

ZESPÓŁ DS. OCHRONY ZASOBÓW PARKU

Konserwator obwodu ochronnego Kurowo - mgr inż. Bazyli Piliczuk e-mail: bazyli.piliczuk@npn.pl
(poniedziałek, czwartek Dyżur Choroszcz tel. 85 7191926), kom. 518 932 444
Konserwator obwodu ochronnego Łapy - Tadeusz Gregorczuk
środa 9-12, dyżur Ośrodek Informacyjny w Łapach tel.  85 7156303

STRAŻ PARKU kom. 501461702
Komendant Straży - mgr inż. Andrzej Bielonko, e-mail: 
andrzej.bielonko@npn.pl 
St. strażnik - Andrzej Mojsa
St. strażnik - Janusz Sidorowicz

ZESPÓŁ DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH e-mail:  ksiega@npn.pl
Główny Księgowy - mgr Agnieszka Szlaga, e-mail: agnieszka.szlaga@npn.pl
Z-ca Głównego Księgowego - mgr Wojciech Sikorski, e-mail: wojtek.sikorski@npn.pl,
Księgowy Kasjer - Katarzyna Roszkowska, e-mail: katarzyna.roszkowska@npn.pl

SEKCJA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Konserwator zaopatrzeniowiec - Bogdan Michałowski
Sprzątaczka  - Jadwiga Kowalewska