Wróc do strony głównej

Gra multimedialna „Odkrywca Parków Narodowych”

Zachęcamy do pobrania gry multimedialnej “Odkrywca Parków Narodowych”.

Poniżej linki do pobrania gry:

sklep GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/details…

App Gallery: https://appgallery.huawei.com/#/app/C107350201

App Store: https://apps.apple.com/…/odkrywca-park%C3…/id6444285637

Gra została zrealizowana w ramach Projektu POIS.02.04.00-00-0001/15 “Promocja Parków Narodowych jako marki” przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Przed Tobą gra ODKRYWCA PARKÓW NARODOWYCH!

Podczas rozgrywki odwiedzając poszczególne parki narodowe zgłębisz tajniki o nich. Do dyspozycji masz przewodnik, gdzie znajdziesz informacje na temat każdego z parków, a także Atlas – to nieoceniona pomoc dla każdego Odkrywcy. W Atlasie znajdziesz ciekawostki, a także informacje o roślinach i zwierzętach występujących w parkach narodowych.

W trakcie wędrówek po parkach czekają Cię interesujące spotkania z osobami związanymi z ochroną przyrody. Każda z nich ma dla Ciebie ciekawe zadanie do wykonania np. nagranie śpiewu ptaków, rozwiązanie zagadki, minigry, questy, odnalezienie ukrytego gatunku na zdjęciu. Dodatkowo poznasz działalność parków narodowych i historię ochrony przyrody w Polsce. Na wytrwałych graczy czeka bonus – podczas Twojej wycieczki w realu do danego parku narodowego masz możliwość wykonania dodatkowych zdjęć w rozszerzonej rzeczywistości AR.

Zostaniesz nagrodzony odznakami i punktami, które możesz wymienić na e-pocztówki i pochwalić się nimi w swoich social mediach!

Odkrywaj Parki Narodowe i zdobywaj praktyczną wiedzę!