Wróc do strony głównej

Szanowni rzemieślnicy, mistrzowie, twórcy, artyści!


Serdecznie zapraszamy Was do udziału w III Pikniku Podlaskich Parków Narodowych

i Krajobrazowych. Piknik, organizowany już po raz trzeci, jest okazją do promowania piękna podlaskiej przyrody oraz bogactwa kulturowego naszego regionu.

Podlaskie parki narodowe i krajobrazowe, Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego dbają o te bogactwa na co dzień, jednak tylko Wasza obecność pozwoli w pełni oddać niepowtarzalną atmosferę województwa podlaskiego.

Jesteście tymi, którzy tworzą widzialne elementy naszej kultury, pielęgnują tradycję i dziedzictwo przodków. Wasze niesamowite projekty, regionalne rzemiosło i sztuka ludowa tworzą bogactwo naszego regionu. Zachęcamy do prowadzenia prezentacji Waszego dorobku artystycznego oraz sztuki rzemieślniczej.

Piknik Podlaskich Parków Narodowych i Krajobrazowych odbędzie się 2 lipca 2023 roku /niedziela/ w godz.11.00 – 17.00 w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 23 czerwca 2023 na adres mailowy: Dział Edukacji Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie, e-mail: edukacja@pmkl.pl,

nr tel. : 509 336 816.

Opublikowano w news