Wróc do strony głównej

Tymczasowe utrudnienia na kładce Waniewo-Śliwno z powodu niskiego poziomu wody


Szanowni Odwiedzający,
Z przykrością informujemy, że obecnie mamy do czynienia z niskim poziomem wody na trasie kładki Waniewo-Śliwno, co wpływa na jej dostępność. Chcielibyśmy Państwa poinformować o tymczasowych utrudnieniach oraz podzielić się ważnymi informacjami.
Przyczyną tego zjawiska jest niedobór opadów, który wpływa na ogólny stan wód w okolicy. Niski poziom rzeki powoduje, że kładka, która zazwyczaj znajduje się nad wodą, jest teraz uniesiona wysoko ponad jej lustrem. Różnica między kładką a pływającym pomostem, który normalnie ułatwia przejście, staje się bardziej widoczna i utrudnia dostęp na drugą stronę.
Podczas korzystania z kładki Waniewo – Śliwno prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Zalecamy również, aby osoby starsze i rodziny z dziećmi były szczególnie uważne podczas przechodzenia przez nią. Proponujemy również, aby pomostem przeprawiała się mniejsza liczba osób, co znacznie ułatwi przedostanie się z promu na kładkę. Osobom o mniejszej sprawności ruchowej proponujemy skorzystanie z przeprawy w innym terminie.
Bieżące informacje dotyczące stanu kładki i ewentualnych zmian będziemy regularnie aktualizować na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do regularnego sprawdzania komunikatów, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tej sytuacji. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

zdjęcie – kładka Waniewo-Śliwno – niski poziom wody
zdjęcie - kładka - niski poziom wody
zdjęcie – kładka Waniewo-Śliwno – niski poziom wody
Opublikowano w news