Wróc do strony głównej

V Piknik Edukacyjny „Jesień nad Kanałem Augustowskim”


 

 

Plakat PIKNIK 7.10

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku serdecznie zaprasza na V Piknik Edukacyjny „Jesień nad Kanałem Augustowskim”. W tym roku, piknik odbędzie się 7 października, na Błoniach nad rzeką Nettą przy Bazie Sportów Wodnych w Augustowie.

Impreza skierowana jest do całych rodzin, a cel który jej przyświeca, to edukacja dzieci, młodzieży oraz dorosłych na temat bezpiecznych zachowań nad wodą i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. To również okazja do podsumowania kolejnego sezonu żeglugowego na Kanale Augustowskim, który w tym roku obchodzi jubileusz 200-lecia.

Na wszystkich uczestników pikniku będzie czekać moc atrakcji edukacyjnych, a także występy zespołów, pokaz sprzętu służb mundurowych, instruktaż pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa wodnego, gry zabawy i konkursy z nagrodami.

Oprócz porządnej dawki edukacji i dobrej zabawy zapewnimy również dania grillowane, kiełbaski, babkę ziemniaczaną a dla najmłodszych uczestników popcorn i watę cukrową.

Zachęcamy wszystkich do spędzenia tego jesiennego dnia w pięknych okolicznościach przyrody nad rzeką Nettą. Piknik potrwa od godz. 11.00 do 15.00.

Opublikowano w news